strefa mężczyzny

SELVERT THERMAL – Urban Response

dogłębne oczyszczenie, odnowA i ochronA

Urban Response

Przeciwzmarszczkowy zabieg, który skutecznie broni zewnętrzne warstwy skóry przed zanieczyszczeniem i czynnikami środowiskowymi. Na poziomie DNA komórek, naprawia szkód wyrządzonych wcześniej przez zewnętrzne czynniki zanieczyszczające.

czas zabiegu

75-90 minut

cennik
  • Zabieg510 zł
więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć
Jednym ze składników zabiegu URBAN RESPODSE jest Effipulp – peptyd z avocado. Posiada on działanie: anty-starzeniowe, wypełniające i detoksykujące. Wzmacnia naturalne systemy obrony i detoksykacji. Wypełnia i zagęszcza skórę przez stymulowanie syntezy kwasu hialuronowego. Wzmacnia warstwę rogową dla zachowania wilgoci, poprawia jej spójność przez stymulowanie syntezy protein. Przywraca utraconą objętość naskórkowi, by odmłodzić skórę. Przywraca jędrność i elastyczność.
Przeciwskazania
Aktywna opryszczka
Ciąża, karmienie piersią
Choroby nowotworowe
Choroby wirusowe, grzybicze i bakteryjne
Uczulenie na kwas salicylowy (aspiryna)

Zanieczyszczenia środowiska to jeden z głównych problemów współczesnych czasów, który szkodliwie działają na skórę. Wywołują chroniczne mikrozapalenia, naruszają funkcje obronne skóry, uszkadzają DNA komórek. Odwadnia, wysusza, pozbawia skórę jędrności i elastyczności. Wywołuje nadwrażliwość, wzrost pigmentacji i przebarwień, trądzik, egzemę, pokrzywkę, szarość i szorstkość. Drastycznie nasila powstawanie wolnych rodników, które przyspieszają procesy przedwczesnego starzenia się skóry.

Selvert Thermal inicjując propagowanie ochrony skóry przed zanieczyszczeniem stworzył Urban Response. Linia produktów działa regenerująco na skórę podrażnioną i uszkodzoną. Działa jak tarcza, która chroni funkcje bariery skóry dzięki m.in. rewolucyjnemu składnikowi Shield MP. Ponadto linia ta zwalcza wolne rodniki i jest w stanie naprawić szkody wyrządzone wcześniej przez zewnętrzne czynniki zanieczyszczające, na które wystawiona jest skóra. Efektem jest  przywrócenie naturalnego  piękna i blasku. Linia Urban Response to połączenie innowacyjnych składników aktywnych oferująca głębokie oczyszczenie, odnowę oraz ochronę.

Wskazania
Zanieczyszczona skóra (smog, palenie papierosów, zanieczyszczenie środowiska, metale ciężkie, tlenki węgla, siarki i azotu)
Odwodniona i niedotleniona skóra
Skóra szara, zmęczona
Zmarszczki
Opadający owal twarzy
efekty
Utworzenie na skórze tarczy obronnej przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi
Uwolnienie skóry od zanieczyszczeń
Naprawa istniejących uszkodzeń w skórze pochodzenia środowiskowego
Przywrócenie zapasu tlenu w tkankach
Stymulowanie naturalnego mechanizmu naprawy DNA
Natlenienie, nawilżenie i rozjaśnienie skóry
Zapobieganie stresowi oksydacyjnemu i występowaniu wolnych rodników
clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram