Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami łączy w sobie elementy ciepła i kojącego dotyku. Wykorzystywane do niego są specjalne bazaltowe kamienie o gładkiej powierzchni, które dzięki podgrzaniu do odpowiedniej temperatury długo oddają ciepło.
Skorzystaj z promocji
90 minut masażu w cenie 60

250 zł zamiast 330 zł

Dla Ciebie lub na Voucher

Uwaga: aby skorzystać z promocji podaj w momencie rezerwacji hasło KAMIENIE250

Zarezerwuj wizytęRezerwuj online

Korzyści z masażu gorącymi kamieniami

Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, dzięki czemu zwiększa się przepływ krwi przez mięśnie. Dzięki temu otrzymują więcej tlenu i substancji odżywczych oraz następuje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii. Mięśnie rozluźniają się, co powoduje pozbycie się nadmiernego napięcia i bólu. Ciepło emitowane przez kamienie wulkaniczne, nastrojowa muzyka i płynne ruchy terapeuty czynią go zupełnie wyjątkowym i bardzo przyjemnym.

korzyści dla ciała

Poprawa krążenia
Usuwanie napięć
Wzmocnienie odporności
Ujędrnienie ciała
Usuwanie toksyn
Terapia przewlekłego bólu
korzyści dla ducha

Głęboki relaks
Odprężenie
Uwolnienie stresu
Poprawa jakości snu
Wyciszenie
Spokój

Moc gorących kamieni

Masaże gorącymi kamieniami to wspaniały sposób na relaks i rozgrzanie organizmu. Ciepłe kamienie są wyjątkowo kojące i można je umieścić niemal wszędzie, gdzie odczuwany jest ból lub napięcie. Umieszczenie gładkich, okrągłych kamieni w punktach napięcia pomaga je rozluźnić  i wprowadza zarówno umysł, jak i ciało w stan błogiego relaksu.

Masaż gorącymi kamieniami może przynieść wiele korzyści, z których wszystkie koncentrują się na poprawie jakości życia i ogólnego samopoczucia oraz wzmocnieniu organizmu. 

  • Cennik 1100 zł
  • Cennik 2100 zł
  • Cennik 3100 zł
więcej
menuarrow-rightcheckmark-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram