strefa sportowca

Likwidacja bólów mięśniowych – fala uderzeniowa

celne uderzenie w punkt

Fala uderzeniowa STORZ MEDICAL D-ACTOR

Celne uderzenie w punkt - fala akustyczna na rozbicie spiętych mięśni i innych tkanek miękkich. Wysoka skuteczność zabiegów fali uderzeniowej potwierdzona jest wieloma badaniami klinicznymi, dlatego warto zainwestować w tę innowacyjną metodę leczenia i uzdrawiania tkanki łącznej oraz mięśniowej. Skraca czas rekonwalescencji po intensywnym wysiłku fizycznym.

czas zabiegu

30-60 minut

cennik
  • Cennik 1100 zł
  • Cennik 2100 zł
  • Cennik 3100 zł
więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć
Technologia, którą dysponuje urządzenie STORZ MEDICAL D-ACTOR pozwala na penetrację fali akustycznej aż 5 centymetrów wgłąb tkanek ciała, co czyni zabieg niezwykle skutecznym. Efekty widoczne i odczuwalne są od razu bezpośrednio po zabiegu.
Przeciwskazania
Choroby skóry w miejscu poddawanym zabiegowi
Żylaki
Zakrzepica
Ciąża, karmienie piersią
Choroby nowotworowe
Rozrusznik serca, implanty
Aktywne infekcje

Terapia falą akustyczną (Acoustic Wave Therapy AWT®) wykorzystywana w nowoczesnym urządzeniu medycznym D-ACTOR®, to nieinwazyjna, a jednocześnie wysoce skuteczna metoda leczenia. Stosowana fala uderzeniowa, wprawia w drgania komórki tkanki łącznej, poprawia przepływ krwi i limfy, a w efekcie wpływa na metabolizm komórek. Fala uderzeniowa inicjuje szereg przemian w komórkach, które prowadzą do poprawy mikrokrążenia, a w efekcie odżywienia tkanek.

Fala akustyczna jest chętnie wykorzystywana przez sportowców i fizjoterapeutów celem maksymalnego skrócenia czasu rekonwalescencji po treningach, zawodach, urazach. Stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych oraz przyspiesza powstawanie nowych naczyń krwionośnych. AWT® jest doskonałym sposobem na leczenie bólów mięśniowych, a także modelowanie sylwetki (bezpośrednie oddziaływanie na komórki tłuszczowe oraz niezwykle szybki i skuteczny drenaż limfatyczny).

Wskazania
Obrzęki kończyn
Bóle mięśniowe
Zakwasy
Brak jędrności i elastyczności tkanki łącznej i mięśnowej
efekty
Stymulacja mięśni
Leczenie bólów mięśniowych
Rozluźnienie mięśni
Redukcja obrzęków, drenaż limfatyczny
Uelastycznienie mięśni i tkanek miękkich
clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram