Blog

13 listopada 2023
Jakie efekty daje połączenie masażu Kobido i fali radiowej Alma SpaDeep?

Coraz więcej osób poszukuje rozwiązań, które pozwalają na cieszenie się młodym wyglądem i zdrowiem skóry. Połączenie masażu Kobido z falą radiową Alma SpaDeep to jedno z tych rozwiązań, które zdobywa coraz większą popularność wśród osób pragnących odmłodzić swoją skórę i poprawić jej kondycję. W jakim celu można zastosować wspomniany zabieg?

Czytaj dalej
11 października 2023
Jak można skutecznie ujędrnić ciało i wymodelować sylwetkę?

W dzisiejszym świecie utrzymanie odpowiedniej formy fizycznej i zadbanie o kształtną figurę staje się dla wielu osób nie lada wyzwaniem. Proces ten nierzadko wymaga cierpliwości, determinacji oraz ogromu dyscypliny. W tym artykule przyjrzymy się różnym zabiegom, które pomagają skutecznie ujędrnić ciało i wymodelować sylwetkę.

Czytaj dalej
11 września 2023
Na czym polega kriolipoliza Cooltech?

Mianem kriolipolizy określa się nieinwazyjną procedurę przeprowadzaną w ramach kosmetologii medycznej. Ma ona na celu redukcję tkanki tłuszczowej poprzez stosowanie niskich temperatur na określonych obszarach ciała. W efekcie uszkodzone w procesie zamrażania komórki tłuszczowe mogą zostać usunięte poza organizm.

Czytaj dalej
17 sierpnia 2023
Jak najlepiej dobrać masaż do swoich potrzeb?

Masaż to nie tylko sposób na odprężenie i sprawienie sobie chwili przyjemności, ale także metoda stosowana dla polepszenia zdrowia i samopoczucia. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że nie każdy rodzaj masażu będzie odpowiadał naszym indywidualnym potrzebom. Zatem właściwy wybór może przynieść wymierne korzyści dla naszego organizmu.

Czytaj dalej
24 lipca 2023
Jak długo utrzymują się efekty kriolipolizy?

Jednym z zabiegów wykonywanych w naszym Day SPA jest kriolipoliza. To innowacyjny zabieg estetyczny, który polega na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozpadu i eliminacji z organizmu. Działa na zasadzie wystawienia komórek tłuszczowych, czyli adipocytów, na bardzo niską temperaturę (-8 stopni Celsjusza). Skutkiem tego jest krystalizacja trójglicerydów i obumieranie komórek tłuszczowych. Proces eliminacji […]

Czytaj dalej
20 czerwca 2023
Czym jest GENEO?

Detoks GENEO to specjalistyczny zabieg kosmetyczny, który ma na celu oczyszczenie, nawilżenie i odmłodzenie skóry twarzy. Zabieg ten staje się coraz bardziej popularny w Polsce ze względu na jego zdolność do przynoszenia wielu korzyści podczas jednego zabiegu dla skóry. Jedną z głównych korzyści, jakie osiągamy podczas zabiegu, to głębokie dotlenienie oraz detoksykacja skóry, a także […]

Czytaj dalej
25 maja 2023
Rodzaje masaży kosmetycznych i zdrowotnych

W naszym Day SPA wykonujemy wiele masaży kosmetycznych i leczniczych, które zapewniają niepowtarzalną okazję do relaksu i odmłodzenia. W naszej ofercie znajdują się masaże relaksacyjne, lecznicze, sportowe, a także masaże twarzy i ciała. Są one wykonywane przez wykwalifikowanych masażystów, którzy posiadają niezbędne umiejętności i doświadczenie.

Czytaj dalej
19 kwietnia 2023
Dla kogo najlepiej się sprawdzi i jak wygląda zabieg kriolipolizy?

Jednym z zabiegów, które oferujemy w naszym Day SPA w Poznaniu, jest kriolipoliza wykonywana w celu trwałego usunięcia tkanki tłuszczowej. Sprawdź, na czym polega i jakie są wskazania do jej przeprowadzenia. Zapraszamy Cię do przeczytania dalszej części przygotowanego przez nas artykułu. Dowiedz się, czym w ogóle jest kriolipoliza i kto decyduje się na jej wykonanie.

Czytaj dalej
21 marca 2023
Czy fala uderzeniowa naprawdę pomaga pozbyć się cellulitu?

Choć zna go niemal każda kobieta, to nie zawsze wiadomo, jak sobie z nim poradzić. Cellulit, bo o nim mowa, to nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, która występuje razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Zmiany tego typu pojawiają się przede wszystkim wśród kobiet, znacznie rzadziej obserwowane są u mężczyzn. Istnieją metody, za pomocą których można zredukować […]

Czytaj dalej
26 lutego 2023
Jakie efekty daje wykorzystanie technologii fal radiowych na twarz?

Jednym z zabiegów wykonywanych w naszym poznańskim Day SPA jest zabieg, w trakcie którego stosujemy nowoczesną technologię fal radiowych na twarz oraz inne części ciała Alma SPADEEP. Wykorzystujemy wówczas falę radiową unipolarną, która cechuje się bardzo wysoką częstotliwością (40,68 Mhz), falę radiową bipolarną, a także technologię mikoplazmy.

Czytaj dalej
menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram