zabiegi na ciało

Kriolipoliza CoolTech

wyszczuplanie przez zamrażanie

Trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej

Innowacyjna, niesamowicie skuteczna metoda kontrolowanego zamrażania komórek tłuszczowych w celu trwałego pozbycia się uporczywej tkanki tłuszczowej. Bezpieczny i nieinwazyjny zabieg, który daje efekty porównywalne z liposukcją chirurgiczną.

Podczas jednego zabiegu mogą równocześnie pracować dwie niezależne głowice, co pozwala na szybsze osiągnięcie pożądanych rezultatów.

czas zabiegu

90 minut

cennik
  • likwidacja podbródka550 zł
  • 1 głowica (jedno przyłożenie)550 zł
  • 2 głowice w trakcie jednego zabiegu900 zł
  • 1 głowica w trakcie zabiegu na twarz400 zł
więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć
Redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu poddanym zabiegowi wynosi od 20 do 30%. Zabieg jest nieinwazyjny, w pełni bezpieczny, skuteczny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.
Przeciwskazania
Otwarte rany
Zaawansowana cukrzyca
Rozrusznik serca
Miejscowe zaburzenia krążenia 
Choroby nowotworowe
Choroby krwi
Choroba Raynauda
 Niewydolność nerek
 Choroby i infekcje wątroby
 Duża nadwaga lub otyłość
 Krioglobulinemia (skłonność do uszkadzania antyciał w niskich temperaturach)

CoolTech producenta Cocoon Medical to technologia zabiegowa przeznaczona do redukcji tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała poprzez kontrolowane schładzanie, czyli kriolipolizę.  CoolTech pracuje w temperaturze do -8 stopni Celsjusza, co prowadzi do rozpadu komórek tłuszczowych (apoptoza), które następnie zostają zmetabolizowane w wątrobie i wydalone z organizmu w sposób naturalny. Zabieg powoduje zniszczenie komórek tłuszczowych i znacznie zmniejsza ich ilość, dzięki czemu następuje wymodelowanie i wyszczuplenie problematycznych partii ciała.

Zabieg polecamy jest dla każdego kto boryka się z niechcianą tkanką tłuszczową, ale również dla osób dbających o siebie, którzy mają problem z miejscową i oporną tkanką, którą ciężko zniwelować poprzez ćwiczenia i odpowiednią dietę.

Wskazania
Zbyt duże nagromadzenie tkanki tłuszczowej (brzuch, boczki, podbródek)
Chęć wyszczuplenia miejscowo zlokalizowanej, uporczywej tkanki tłuszczowej, która jest oporna na ćwiczenia i dietę
Potrzeba wymodelowania i zmniejszenia obwodu ciała 
efekty
Niszczenie komórek tłuszczowych, trudnych w eliminacji, miejscowo zlokalizowanych: tzw. boczki, brzuch czy podwójny podbródek
Wyszczuplenie, wymodelowanie
Zmniejszenie obwodów w miejscu zabiegowym
clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram