Zabiegi na twarz

ESSENTE A.G.E Philosophy


SEkret twarzy wyrzeźbionej na nowo

A.G.E.Philosophy

Essente AGE Therapy Program to zabieg odmłodzenia tkanek na poziomie komórkowym, przeznaczony dla skóry dojrzałej z widocznymi oznakami starzenia, zmarszczkami mimicznymi, utratą jędrności i elastyczności.

Program występuje w wersji BASIC, INTENSE oraz EXCLUSIVE.

czas zabiegu

60-90 minut

cennik
  • wersja podstawowa BANKIETOWA280 zł
  • wersja zaawansowana INTENSE390 zł
  • wersja EXCLUSIVE480 zł

 

więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć
Poprzez zastosowanie w zabiegu neuropeptydów, czyli skróconych form toksyny botulinowej, które hamują wyrzut katecholamin odpowiedzialnych za skurcz mięśni, następuje wyraźnie widoczny i natychmiastowy efekt wygładzenia bruzd i zmarszczek.
Przeciwskazania
Ciąża i okres laktacji
Aktywna opryszczka
Stwierdzona nadwrażliwość na dany składnik preparatu wykorzystywanego w zabiegu
Choroby nowotworowe

Celem terapii jest odbudowa elastyczności włókien białkowych, czego efektem jest odmłodzenie, ujędrnienie, wygładzenie i rozświetlenie skóry, a także jej odżywienie i zwiększenie napięcia tkankowego – wyraźnie widoczne już po pierwszym zabiegu. Zabieg jest bezpieczny, w 100% kompatybilny z ludzką skórą. Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z innowacyjnymi substancjami czynnie biologicznymi, dlatego jego efekty widoczne są natychmiastowo. Stanowi doskonałe zastępstwo lub pielęgnacyjne uzupełnienie iniekcyjnych zabiegów kosmetologii i medycyny estetycznej z wykorzystaniem toksyny botulinowej.

Wskazania
Skóra dojrzała z oznakami starzenia
Zmarszczki mimiczne
Zmarszczki grawitacyjne
Przebarwienia
Utrata jędrności i elastyczności
Skóra szara i zmęczona
Wspomaganie zabiegów z toksyną botulinową
efekty
Wygładzenie zmarszczek
Redukcja przebarwień
Ujędrnienie i nadanie elastyczności
Rozjaśniona i wypoczęta skóra
Odmłodzenie


clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram