Zabiegi na twarz

ESSENTE CORNEOTHERAPY Peel Concept

zdumiewający program resurfacingu SKÓRY

CORNEOTHERAPY Peel Therapy Concept

Essente Corneo Therapy Concept to zdumiewający program resurfacingu skupiony na przebudowie i remodelingu skóry. Jest to zabieg doskonały do opóźniania oznak biologicznego starzenia się skóry, pobudzenia procesów regeneracji, oczyszczenia i regulacji wydzielania sebum.

Program występuje w wersji BASIC, INTENSE oraz EXCLUSIVE.

Zupełną nowością jest zabieg korneoterapii w wydaniu Intense Lift&Glow Effect, bazujące na wysokich stężeniach kwasu migdałowego oraz azelainowego. Jak przystało na innowacyjność marki ESSENTE, peelingi oparte zostały o formułę korneoterapeutyczną i biomateriał-nośnik LWG (Lamellar Water Gel), który pozwala na zastosowanie niższych stężeń (w stosunku do wolnych kwasów), przy jednoczesnym zachowaniu skutecznej eksfoliacji oraz otrzymaniu maksymalnego efektu terapeutycznego. ESSENTE CORNEOTHERAPY Intense Lift&Glow Effect to działanie rozjaśniające, redukujące przebarwienia i wyrównujące koloryt; intensywna przebudowa skóry, stymulacja produkcji ceramidów, włókien kolagenu i elastyny oraz natychmiast widoczne po zabiegu działanie wygładzające i liftingujące.

czas zabiegu

60-90 minut

cennik
  • BASIC/ INTENSE330 zł
  • EXCLUSIVE430 zł
  • Intense Lift & Glow Effect350 zł

 

więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć
Pierwszy zabieg resurfacingu, czyli odnowy i przebudowy skóry, o tak wysokiej skuteczności, który można wykonywać całorocznie. Oparty o peeling korneoterapeutyczny. Chemiczno-medyczna przebudowa skóry zapewnia także intensywną dawkę substancji czynnych, a skóra pozostaje niepodrażniona. Zabieg jest również tolerowany u osób ze skórą bardzo wrażliwą.
Przeciwskazania
Ciąża i okres laktacji
Choroby autoimmunologiczne (kolagenozy-choroby tkanki łącznej)
Choroby nowotworowe
Aktywna opryszczka
Skłonność do tworzenia keloidów
Hirsutyzm
Choroby wirusowe, grzybicze i bakteryjne
Skóra świeżo po opalaniu, poparzenia skórne, posłoneczne
Skóra podrażniona, uszkodzona (nadżerki, przeczosy, otarcia)
Łojotokowe lub atopowe zapalenie skóry
Leczenie pochodnymi witaminy A w formie zewnętrznej- maści, kremy (zabiegowi można się poddać najwcześniej miesiąc po zakończeniu kuracji)
Leczenie pochodnymi witaminy A (Izotretynoiną) w formie doustnej (zabiegowi można się poddać najwcześniej 6 miesięcy po zakończeniu kuracji)
Liczne znamiona barwnikowe oraz zmiany niewiadomego pochodzenia (konieczna konsultacja dermatologiczna)
Trądzik różowaty (CorneTherapy może przyczynić się do poprawy skóry z trądzikiem, ale terapię należy bezwzględnie skonsultować z lekarzem dermatologiem) 

Pierwsza w Polsce linia zabiegowa do korneoterapii, czyli stymulacji odnowy skóry właściwej z wykorzystaniem korneopeelingu, który jest w 100% kompatybilny z ludzką skóra i doskonale przez nią tolerowany.

Ten niebywały zabieg polega na synergicznym, 10- godzinnym uwalnianiu koktajlu, w którego skład wchodzi między innymi kwas glikolowy, kwas L-mlekowy, kwas cytrynowy, kwas salicylowy i kwas azelainowy. Zamknięte są one w lameralnym nośniku LWG kolagenu pozyskanym z soku liściowego rośliny medycznej bulbine frutescens. Nośnik LWG zmniejsza wrażliwość receptorów czuciowych, przez co nie powstają odczyny zapalne. Wykazuje też właściwości hydrofilowe i hydrofobowe ułatwiając międzykomórkową penetracje substancji aktywnych. Zabieg doskonały do opóźniania oznak biologicznego starzenia się skóry, pobudzenia procesów regeneracji, oczyszczenia i regulacji wydzielania sebum. Redukuje trądzik, niweluje przebarwienia, wygładza i rozjaśnia skórę.

Wskazania
Oznaki starzenia
Brak jędrności
Sucha, szorstka skóra
Zanieczyszczone pory, skóra nadmiernie łojotokowa
Przebarwienia
Trądzik pospolity
efekty
Spłycenie zmarszczek, wygładzenie skóry
Uelastycznienie
Ujędrnienie
Przebudowa skóry
Oczyszczenie i regulacja wydzielania serum
Rozjaśnienie przebarwień i zmian potrądzikowych
Wizualnie czysta skóra
clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram