Zabiegi na CIAŁO

Fala uderzeniowa STORZ MEDICAL D-ACTOR

celne uderzenie w punkt 

Fala uderzeniowa STORZ

Celne uderzenie w punkt - fala akustyczna na cellulit i oporny tłuszcz. Wysoka skuteczność zabiegów fali uderzeniowej potwierdzona jest wieloma badaniami klinicznymi, dlatego warto zainwestować w tę innowacyjną metodę leczenia cellulitu oraz uzdrowienia zwiotczałej tkanki łącznej.

czas zabiegu

30-60 minut

cennik
  • uda przód i tył600 zł
  • uda przód lub tył350 zł
  • zewnętrzna lub wewnętrzna część ud350 zł
  • pośladki350 zł
  • brzuch350 zł
  • brzuch i boki450 zł
  • ramiona300 zł
  • nogi-drenaż120 zł
  • do serii 6 zabiegów dodajemy 2 dodatkowe zabiegi w cenie
więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć

Moc którą dysponuje fala uderzeniowa niweluje cellulit, w tym cellullit zwłóknialy III i IV stopnia. Redukuje także miejscową otyłość. Urządzenie Storz Medical jest w pełni bezpieczne, bez ryzyka powikłań, a efekty widoczne są już bezpośrednio po zabiegu. Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując serię zabiegów 6-10, w odstępie od 3 do 7 dni.

Przeciwskazania
Przerwanie ciągłości skóry
Ciąża, okres laktacji
Choroby nowotworowe
Ostre infekcje , przeziębienie i stan podgorączkowy 
Wszczepiony rozrusznik serca oraz metale w okolicach poddawanych zabiegowi
Zakrzepowe zapalenie żył 
Osteoporoza
Trądzik różowaty
Zaburzenia krążenia
Zaburzenia układu nerwowego
Terapia falą akustyczną (Acoustic Wave Therapy AWT®) wykorzystywana w nowoczesnym urządzeniu medycznym STORZ D-ACTOR®, to nieinwazyjna metoda leczenia cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej. Fala uderzeniowa inicjuje szereg przemian w komórkach, które prowadzą do poprawy jakości skóry, w postaci wygładzenia i napięcia siatki włókien kolagenowych. Stosowana w miejscu cellulitu, wprawia w drgania komórki tkanki łącznej, poprawia przepływ krwi i limfy, a w efekcie wpływa na metabolizm komórek. Rozbijane w toku zabiegu komórki tłuszczowe, dzięki drenażowi limfatycznemu, transportowane są do wątroby, gdzie zostają zmetabolizowane.

Fala akustyczna jest wykorzystywana w zabiegach medycyny estetycznej oraz fizjoterapii – stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych oraz przyspiesza powstawanie nowych naczyń krwionośnych. AWT® jest doskonałym sposobem na redukcję cellulitu, ale również na modelowanie sylwetki i leczenie bóli mięśniowych.

Wskazania
Cellulit wodny i tłuszczowy
Wiotka skóra
Zbyt duże nagromadzenie tkanki tłuszczowej
Obrzęki kończyn
efekty
Redukcja cellulitu
Ujędrnienie, wygładzenie i uelastycznienie skóry
Zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej
Redukcja obrzęków, drenaż limfatyczny
Stymulacja mięśni
Rozluźnienie mięśni
Leczenie bólu mięśni
clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram