zabiegi na twarz

Geneo Revive

Wygładzenie i odmłodzenie twojej skóry

Geneo Revive

Geneo to wyjątkowa platforma marki Pollogen, która wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, umożliwia  uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczanie martwego naskórka, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie  skóry od wewnątrz. Ispiracją do stworzenia Geneo były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Geneo to stosunkowo krótki, a jednocześnie niepowtarzalnie efektywny zabieg zapewniający niesamowite odżywienie, natychmiastowe dotlenienie i odmłodzenie skóry.

czas zabiegu

45 minut

cennik
  • 1 zabieg 350 zł
  • seria 4 zabiegów1200 zł
więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć
Geneo to kompleksowa pielęgnacja, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz 3 w 1. Podczas zabiegu wykorzystujemy wyjątkowej formuły kapsułki, wzbogacone w składniki odżywcze oraz żele bazowe, umożliwiając tym samym dopasowanie zabiegów do konkretnego rodzaju skóry i konkretnych jej potrzeb. Efekt wzmacniający zapewnia specjalne odżywcze serum.
Przeciwskazania
Stosowanie retinoidów
Aktywna opryszczka
Przerwana ciągłość skóry
Ciąża, karmienie piersią
Choroby nowotworowe
Choroby wirusowe, grzybicze i bakteryjne
Aktywny trądzik
Trądzik różowaty
Zaburzenia krążenia
Zaburzenia układu nerwowego

Geneo Revive to odmładzający zabieg pielęgnacyjny, który usunie martwy naskórek i odświeży skórę. Zapewni jej odpowiednie odżywienie, udoskonalając i wygładzając strukturę. Kapsułka aktywna zawiera palmitynian retinylu, który jest najdelikatniejszą formą witaminy A. Pod wpływem enzymów przekształca się w retinol. Działa silnie przeciwstarzeniowo, ujędrniająco, nawilżająco. Niweluje przebarwienia i wygładza skórę.

Pozostałe składniki kapsułki to krasnorosty, kwas kawowy i ferulowy. Działają odżywczo, detoksykująco, antyoksydacyjnie, pobudzają produkcję kolagenu i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Z kolei składniki zawarte w serum równoważącym wspomagają wygładzenie zmarszczek, poprawiając napięcie i elastyczność skóry, zwiększają produkcje kolagenu, tworzą barierę ochronną w skórze zapobiegając przenikaniu do niej toksyn. Mają również działanie odżywcze, przeciwzapalne i antybakteryjne.

Wskazania
Oznaki starzenia
Sucha skóra, wymagająca nawilżenia i odżywienia
Wiotkość
Szara, matowa skóra
efekty
Poprawa struktury skóry – efekt odmłodzenia
Głębokie nawilżenie i dotlenienie
Zdrowsza, promienna skóra
Gładkość i odżywienie
Zmniejszenie porów
clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram