strefa mężczyzny

Japoński masaż twarzy – Kobido

Relaks i odprężenie

Kobido

Kobido, japoński masaż twarzy to masaż tkanek głębokich mięśni twarzy, dekoltu i karku. Dzięki temu efekt rozluźnienia mięśni oraz tkanek i redukcji napięcia są odczuwalne już po pierwszym zabiegu.

czas zabiegu

75-105 minut

cennik
  • 1 masaż280 zł
  • seria 7-10240 zł/masaż
  • masaż z maską pielęgnacyjną350 zł
  • rytuał z maską pielęgnacyjną i ampułką oraz masażem dłoni430 zł
więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć
Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu oznaczająca ”Starożytną drogę do piękna”. Filozofia Kobido podkreśla, że najwyższe piękno pochodzi z doskonałej równowagi zdrowia fizycznego, emocjonalnego i duchowego. Uroda jest po prostu odzwierciedleniem naszego ogólnego stanu.
Przeciwskazania
Stany zapalne skóry (alergiczne, wirusowe, bakteryjne, grzybicze)
Aktywna opryszczka
Przerwana ciągłość skóry
Gorączka 
Aktywny trądzik pospolity i różowaty
Nieleczone wysokie ciśnienie tętnicze
Ekstrakcja zęba (2 tygodnie), implant zęba (2 miesiące)

Masaż Kobido wywodzący się z medycyny chińskiej to technika masażu twarzy i karku, która jest najbardziej zaawansowana technicznie, gdyż zawiera największą ilość i najbardziej skomplikowane ruchy. Kobido to masaż na głębokich warstwach skóry. Przeznaczony jest dla osób, które preferują mocniejszy docisk. Redukuje napięcia mięśniowe, przyczyniając się do zmniejszenia bólów głowy, bruksizmu oraz szczękościsku. Zabieg spowalnia procesy starzenia, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, drenuje okolicę twarzy, relaksuje i łagodzi stres.

UWAGA:  Podczas wykonywania masażu czoła oraz głowy nie możemy uniknąć natłuszczenia włosów. Prosimy wziąć to pod uwagę planując termin wizyty oraz ewentualne późniejsze spotkania. Warto wiedzieć, że stosowane podczas masażu naturalne oleje z rokitnika i marchwi wpływają bardzo korzystnie na kondycję włosów, wzmacniają je, dodają im objętości i mocno ograniczają ich wypadanie.

Wskazania
Napięcia mięśniowe okolicy twarzy i głowy
Bruksizm, szczękościsk
Powtarzające się migreny
Napięcie spowodowane stresem
Zastoje limfatyczne w obrębie twarzy
Wiotka skóra wymagająca ujędrnienia, odżywienia
efekty
Zniwelowanie nadmiernego napięcia twarzy i karku
Odprężenie i relaks 
Dotlenienie skóry
Odżywienie skóry
Poprawa elastyczności skóry, ujędrnienie
clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram