Zabiegi dla kobiet w ciąży
Zabiegi na twarz

Liftingujący masaż twarzy – Kobido

relaks i odmłodzenie

Kobido

Kobido, japoński masaż twarzy, to doskonała alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej. To masaż tkanek głębokich mięśni twarzy, dekoltu i karku. Dzięki temu efekt liftingu, ujędrnienia i redukcji zmarszczek jest widoczny już po pierwszym zabiegu.

czas zabiegu

75 -105minut

cennik

1 masaż280 zł

seria 7-10 240zł/masaż

masaż z maską pielęgnacyjną350 zł

rytuał z maską i ampułką pielęgnacyjną oraz masażem dłoni430 zł

więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć
Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu oznaczająca ”Starożytną drogę do piękna”. Filozofia Kobido podkreśla, że najwyższe piękno pochodzi z doskonałej równowagi zdrowia fizycznego, emocjonalnego i duchowego. Uroda jest po prostu odzwierciedleniem naszego ogólnego stanu.
Przeciwskazania
Stany zapalne skóry (alergiczne, wirusowe, bakteryjne, grzybicze)
Aktywna opryszczka
Przerwana ciągłość skóry
Nieleczone wysokie ciśnienie tętnicze 
Gorączka
Choroby wirusowe, grzybicze i bakteryjne
Aktywny trądzik pospolity i różowaty
Świeże zabiegi chirurgiczne (kwas hialuronowy 2-3 miesiące, botox 2 tygodnie, nici liftingujące 6 miesięcy)
Ekstrakcja zęba (2 tygodnie), implant zęba (2 miesiące)

Masaż Kobido wywodzący się z medycyny chińskiej to technika masażu twarzy i karku, która jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Masaż ten jest najbardziej zaawansowanym technicznie, gdyż zawiera największą ilość i najbardziej skomplikowane ruchy. Kobido to masaż na głębokich warstwach skóry. Przeznaczony jest dla osób, które preferują trochę mocniejszy docisk. Masaż pozwala osiągnąć efekt silnego liftingu, wygładzenia, a także redukuje napięcia mięśniowe, przyczyniając się do zmniejszenia bólów głowy, bruksizmu oraz szczękościsku. Zabieg spowalnia procesy starzenia, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, drenuje okolicę twarzy, relaksuje i łagodzi stres.

UWAGA: Podczas wykonywania masażu czoła oraz głowy nie możemy uniknąć natłuszczenia włosów. Prosimy wziąć to pod uwagę planując termin wizyty oraz ewentualne późniejsze spotkania. Warto wiedzieć, że stosowane podczas masażu naturalne oleje z rokitnika i marchwi wpływają bardzo korzystnie na kondycję włosów, wzmacniają je, dodają im objętości i mocno ograniczają ich wypadanie.

Wskazania
Napięcia mięśniowe okolicy twarzy i głowy
Wiotka skóra wymagająca ujędrnienia, odżywienia
Opadający owal twarzy
Zmarszczki
Zastoje limfatyczne okolicy twarzy
Napięcie spowodowane stresem
efekty
Odprężenie i relaks
Dotlenienie skóry
Niechirurgiczny lifting twarzy
Drenaż
Ujędrnienie  i poprawa elastyczności skóry
Zniwelowanie nadmiernego napięcia twarzy i karku
Odżywienie skóry
clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram