zabiegi na ciało

Pielęgnacja ciała

Norden cosmetics to wysokiej jakości naturalne kosmetyki do ciała stworzone z piękna do natury. Kosmetyki wykorzystywane do zabiegów to bogata oferta wyjątkowych olejów i aromatów. Luksusowe kosmetyki pobudzają zmysły i gwarantują długotrwały rezultat odżywionej i zregenerowanej skóry.

Rytuał pielęgnacyjny Czarna Perła

Czarna perła to zabieg nawilżający, przynoszący ukojenie odwodnionej i zmęczonej skórze oraz przywraca jej elastyczność. Perłowa poświata, która zostaje na ciele pięknie odbija światło. Produkty wzbogacone w podwodne minerały oraz cenny puder perłowy które ochraniają skórę przed promieniowaniem UV. Puder perłowy otrzymywany jest z autentycznych pereł, które po selekcji i dezynfekcji są rozdrabniane i mikronizowane do delikatnego, drobnego proszku.

cena: 260 zł
Rezerwuj online

Rytuał pielęgnacyjny Rajski Grejpfrut

Rajski grejpfrut aktywnie wpływa na eliminacje toksyn z organizmu. Stosowany głównie przy problemie nadwagi, cellulitu i w celu wymodelowania ciała. Dodatkowo przyczynia się do znacznego zmniejszenia sieci naczyń włosowatych w skórze. Zabieg z uwagi na składniki aktywne zawarte w preparatach ma także działanie orzeźwiająco-energetyzujące.

cena: 230 zł
Rezerwuj online
menuarrow-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram