Zabiegi na twarz
Zabiegi dla kobiet w ciąży

SELVERT THERMAL – PURE VITAMIN C

zapobiega przedwczesnemu starzeniu, regeneruje i rozjaśnia

Pure VITAMIN C

Pure Vitamin C to linia bazująca na najbardziej znanym składniku o właściwościach antyoksydacyjnych – witaminie C. Składniki aktywne pozwalają na odzyskanie świetlistości, młodzieńczości i świeżości już po pierwszym zabiegu.

czas zabiegu

60 minut

cennik
  • Vitamin C 420 zł
  • Do serii 4 zabiegów marki SELVERT THERMAL dodajemy zestaw 10 ampułek do terapii domowej
więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć
Czy wiesz, że składniki aktywne zawarte w zabiegu +PUREVITAMIN C to między innymi kwas L- askorbinowy, fosforan askorbylu magnezowego, dzika róża, wyciąg z pomarańczy i woda termalna? Ekspert inżynierii kosmetycznej stworzył najlepszą wodę do zabiegów łącząc wody termalne z Pirenejów i Szwajcarskich Alp. Woda ta bogata jest między innymi w krzemiany, sód, chlorek, potas, magnez, stront, żelazo i siarkę.
Przeciwskazania
Aktywna opryszczka
Przerwana ciągłość skóry
Choroby nowotworowe
Choroby wirusowe, grzybicze i bakteryjne

Wyjątkowy zabieg pielęgnacyjny, neutralizujący wolne rodniki, pobudzający odnowę komórkową i przeciwdziałający oznakom starzenia się skóry.

Niezwykle stabilna forma fosforanu askorbylu magnezowego nie jest tak podatna na działanie tlenu, promieniowania i zmian temperatur, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości dłużej niż inne rodzaje witaminy C.

Zabieg przeznaczony dla skóry zmęczonej, suchej, pozbawionej blasku, narażonej na negatywne czynniki zewnętrzne (zanieczyszczenie powietrza, dym tytoniowy, promieniowanie UV, alkohol, czy zła dieta). Rozjaśnia, odżywia i nawilża. Produkty zawierają biologiczną fotoochronę przed promieniowaniem UV.

Wskazania
Szary lub nierówny koloryt skóry
Brak nawilżenia
Brak jędrności
Drobne zmarszczki
Przebarwienia
efekty
Neutralizowanie wolnych rodników
Poprawa i wyrównanie kolorytu
Regulowanie i poprawa działania melanocytów oraz pigmentacji skórnej
Zwalczanie procesów fotostarzenia
Stymulowanie odnowy komórkowej i syntezy kolagenu
Przyspieszenie procesu gojenia się skóry
Poprawa elastyczności
clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram