Zabiegi na twarz

SELVERT THERMAL – Regeneracja Absolutna

Odnowa i odbudowa skóry dzięki wyjątkowemu białku ze śluzu ślimaka

 LRA - Regeneracja Absolutna

Zabieg silnie regenerujący i odmładzający. Wyciąg z białka śluzu ślimaka przyspiesza regenerację, wzmacnia włókna kolagenowe i elastynę. Dzięki unikalnym składnikom ProRenew Complex oraz białku śluzu ślimaka zwiększa regenerację skóry o 20% w ciągu zaledwie 4 dni.

czas zabiegu

60 minut

cennik
  • Wersja I 350 zł
  • Wersja II 400 zł
  • Wersja III 510 zł
więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć
Śluz ślimaka jest bogaty m.in. w allantoinę, kolagen i elastynę, witaminy A, C, E, kwas glikolowy, naturalne antybiotyki i mukopolisacharydy, które w połączeniu z kolagenem i elastyną nadają skórze odpowiednią elastyczność. Śluz ślimaka pomaga także w leczeniu trądziku młodzieńczego i różowatego.
Przeciwskazania
Aktywna opryszczka
Uczulenie na składniki zabiegu
Rewolucyjna linia, głęboko i naturalnie odnawia dojrzałą i wymagającą skórę. Samonaprawia, spowalnia i broni przed szkodliwym wpływem substancji zewnętrznych. Jest to program, który pomaga odzyskać naturalną ochronę i regenerację. Zawarty kompleks ProRenew przyspiesza regenerację skóry, poprawia gęstość naskórka oraz zwiększa ochronę płaszcza hydrolipidowego. Efektem zabiegu jest zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny, a także znormalizowanie procesu naskórkowania, co redukuje widoczność zmarszczek i przywraca starzejącej się skórze gładkość, blask, jednolitość.

Linia Regeneration ABSOLUE to zabieg dla skór zniszczonych, podrażnionych, które regenerują się wolniej lub przeszły różnorodne zabiegi medycyny estetycznej, stały się wrażliwe i potrzebują komfortu.

Wskazania
Podrażnienia, zaczerwienienia
Uszkodzona/naruszona bariera hydrolipidowa
Po zabiegach naruszających ciągłość skóry (celem przyspieszenia procesu gojenia)
Skóra szara, zmęczona, pozbawiona blasku
Zmiany trądzikowe
Brak elastyczności skóry
Niejednolity koloryt skóry
efekty
Silna regeneracja i odnowa skóry
Poprawa i wyrównanie kolorytu
Odmłodzenie (wzmocnienie struktury włókien kolagenowych i elastyny)
Wygładzenie struktury skóry
Redukcja stanów zapalnych i zaczerwienienia skóry
Silne nawilżenie, odbudowa warstwy hydrolipidowej
Nadanie blasku skórze
clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram