archipelag piękna
archipelag piękna
redukcja niedoskonałości

ESSENTE CORNEOTHERAPY Peel Concept

strefa-mezczyzny
zdumiewający program resurfacingu SKÓRY

CORNEOTHERAPY Peel Therapy Concept

Essente Corneo Therapy Concept to zdumiewający program resurfacingu skupiony na przebudowie i remodelingu skóry. Jest to zabieg doskonały do opóźniania oznak biologicznego starzenia się skóry, pobudzenia procesów regeneracji, oczyszczenia i regulacji wydzielania sebum.

Program występuje w wersji BASIC, INTENSE oraz EXCLUSIVE.

czas zabiegu

60-90 minut

cennik
 • wersja BASIC/ INTENSE300 zł
 • wersja EXCLUSIVE420 zł
 • więcej
  Rezerwuj online
  warto wiedzieć
  Pierwszy zabieg resurfacingu, czyli odnowy i przebudowy skóry, o tak wysokiej skuteczności, który można wykonywać całorocznie. Oparty o peeling korneoterapeutyczny. Chemiczno-medyczna przebudowa skóry zapewnia także intensywną dawkę substancji czynnych, a skóra pozostaje niepodrażniona. Zabieg jest również tolerowany u osób ze skórą bardzo wrażliwą.
  Poster-wersjaostateczna
  Przeciwskazania
  Ciąża i okres laktacji
  Choroby autoimmunologiczne (kolagenozy-choroby tkanki łącznej)
  Choroby nowotworowe
  Aktywna opryszczka
  Skłonność do tworzenia keloidów
  Hirsutyzm
  Choroby wirusowe, grzybicze i bakteryjne
  Skóra świeżo po opalaniu, poparzenia skórne, posłoneczne
  Skóra podrażniona, uszkodzona (nadżerki, przeczosy, otarcia)
  Łojotokowe lub atopowe zapalenie skóry
  Leczenie pochodnymi witaminy A w formie zewnętrznej- maści, kremy (zabiegowi można się poddać najwcześniej miesiąc po zakończeniu kuracji)
  Leczenie pochodnymi witaminy A (Izotretynoiną) w formie doustnej (zabiegowi można się poddać najwcześniej 6 miesięcy po zakończeniu kuracji)
  Liczne znamiona barwnikowe oraz zmiany niewiadomego pochodzenia (konieczna konsultacja dermatologiczna)
  Trądzik różowaty (CorneTherapy może przyczynić się do poprawy skóry z trądzikiem, ale terapię należy bezwzględnie skonsultować z lekarzem dermatologiem) 

  Pierwsza w Polsce linia zabiegowa do korneoterapii, czyli stymulacji odnowy skóry właściwej z wykorzystaniem korneopeelingu, który jest w 100% kompatybilny z ludzką skóra i doskonale przez nią tolerowany.

  Ten niebywały zabieg polega na synergicznym, 10- godzinnym uwalnianiu koktajlu, w którego skład wchodzi między innymi kwas glikolowy, kwas L-mlekowy, kwas cytrynowy, kwas salicylowy i kwas azelainowy. Zamknięte są one w lameralnym nośniku LWG kolagenu pozyskanym z soku liściowego rośliny medycznej bulbine frutescens. Nośnik LWG zmniejsza wrażliwość receptorów czuciowych, przez co nie powstają odczyny zapalne. Wykazuje też właściwości hydrofilowe i hydrofobowe ułatwiając międzykomórkową penetracje substancji aktywnych. Zabieg doskonały do opóźniania oznak biologicznego starzenia się skóry, pobudzenia procesów regeneracji, oczyszczenia i regulacji wydzielania sebum. Redukuje trądzik, niweluje przebarwienia, wygładza i rozjaśnia skórę.

  Wskazania
  Oznaki starzenia
  Brak jędrności
  Sucha, szorstka skóra
  Zanieczyszczone pory, skóra nadmiernie łojotokowa
  Przebarwienia
  Trądzik pospolity
  efekty
  Spłycenie zmarszczek, wygładzenie skóry
  Uelastycznienie
  Ujędrnienie
  Przebudowa skóry
  Oczyszczenie i regulacja wydzielania serum
  Rozjaśnienie przebarwień i zmian potrądzikowych
  Wizualnie czysta skóra
  clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram