zabiegi na ciało

Fala uderzeniowa STORZ MEDICAL D-ACTOR

celne uderzenie w punkt

Fala uderzeniowa STORZ

Celne uderzenie w punkt - fala akustyczna na rozbicie spiętych mięśni i oporny tłuszcz. Wysoka skuteczność zabiegów fali uderzeniowej potwierdzona jest wieloma badaniami klinicznymi, dlatego warto zainwestować w tę innowacyjną metodę leczenia oraz uzdrowienia tkanki łącznej oraz mięśniowej.

czas zabiegu

30-60 minut

cennik
  • uda przód i tył600 zł
  • uda przód lub tył350 zł
  • zewnętrzna lub wewnętrzna część ud350 zł
  • pośladki350 zł
  • brzuch350 zł
  • brzuch i boki450 zł
  • do serii 6 zabiegów dodajemy 2 dodatkowe zabiegi w cenie
więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć
Moc którą dysponuje fala uderzeniowa redukuje miejscową otyłość. Urządzenie Storz Medical jest w pełni bezpieczne, bez ryzyka powikłań, a pierwsze efekty widoczne są już bezpośrednio po zabiegu. Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując serię zabiegów 6-10, w odstępie od 3 do 7 dni.
Przeciwskazania
Choroby skóry
Żylaki
Zakrzepica
Rozrusznik serca, implanty
Choroby nowotworowe
Aktywne infekcje

Terapia falą akustyczną (Acoustic Wave Therapy AWT®) wykorzystywana w nowoczesnym urządzeniu medycznym D-ACTOR®, to nieinwazyjna metoda leczenia która działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe. Fala uderzeniowa inicjuje szereg przemian w komórkach, które prowadzą do poprawy jakości skóry, w postaci wygładzenia i napięcia siatki włókien kolagenowych. Stosowana fala uderzeniowa, wprawia w drgania komórki tkanki łącznej, poprawia przepływ krwi i limfy, a w efekcie wpływa na metabolizm komórek. Rozbijane w toku zabiegu komórki tłuszczowe, dzięki drenażowi limfatycznemu, transportowane są do wątroby, gdzie zostają zmetabolizowane.

Fala akustyczna jest wykorzystywana w zabiegach medycyny estetycznej oraz fizjoterapii – stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych oraz przyspiesza powstawanie nowych naczyń krwionośnych. AWT® jest doskonałym sposobem na modelowanie sylwetki i leczenie bólów mięśniowych.

Wskazania
Zbyt duże nagromadzenie tkanki tłuszczowej
Obrzęki kończyn
 Bóle mięśniowe
Wiotka skóra
efekty
Zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej
Redukcja obrzęków, drenaż limfatyczny
Stymulacja mięśni
Rozluźnienie mięśni
Leczenie bólów mięśniowych
clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram