strefa mężczyzny

GENEO Balance

zapewnij równowagę swojej skórze

Balance

Geneo to przełomowa platforma marki Pollogen, która wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry, wchłanianie składników rewitalizujących oraz naturalne dotlenienie od wewnątrz. Ispiracją do stworzenia Geneo były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Geneo to relatywnie krótki, a jednocześnie wyjątkowo efektywny zabieg zapewniający spektakularne odżywienie, dotlenienie i odmłodzenie skóry.

czas zabiegu

30-60 minut

cennik
  • Zabieg 350 zł
  • seria 4 zabiegów1200 zł
więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć
Geneo to kompleksowa pielęgnacja, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz 3 w 1. Podczas zabiegu wykorzystujemy wyjątkowej formuły kapsułki, wzbogacone w składniki odżywcze oraz żele bazowe, umożliwiając tym samym dopasowanie zabiegów do konkretnego rodzaju skóry i konkretnych jej potrzeb. Efekt wzmacniający zapewnia specjalne odżywcze serum.
Przeciwskazania
Stosowanie retinoidów
Aktywna opryszczka
Przerwana ciągłość skóry
Ciąża, karmienie piersią
Choroby nowotworowe
Choroby wirusowe, grzybicze i bakteryjne
Aktywny trądzik
Trądzik różowaty
Zaburzenia krążenia
Zaburzenia układu nerwowego

Geneo Balance to pielęgnacyjny zabieg oczyszczający, który normalizuje pracę gruczołów łojowych. Poprawia strukturę skóry, wygładza ją i nadaje blasku. Oczyszczający zabieg pielęgnacyjny przeznaczony do skóry tłustej i mieszanej. Zawarty w kapsułce węgiel bambusowy, ekstrakt Camu Camu i kwas migdałowy oczyszczają skórę z toksyn i usuwają martwy naskórek, pozostawiając ją silniejszą, zdrowszą i pełną blasku. Uwalniające się z kapsułki mikrogranulki powodują złuszczenie martwego naskórka. Serum równoważące, które zawiera kwas salicylowy, azeloglicynę i kompleks oligopeptydu-10, zapobiega powstawaniu zanieczyszczeń, poprawia elastyczność i nawilżenie, nadając skórze blask i działając antybakteryjnie.

Wskazania
Skóra tłusta, łojotokowa
Rozszerzone pory, nadmierna
produkcja sebum
Zanieczyszczona, szara skóra
Nierówny koloryt
Zmarszczki, utrata jędrności
efekty
Oczyszczona, zdrowo wyglądająca skóra, pełna blasku
Widocznie zmniejszone pory skórne
Wzrost nawilżenia i elastyczności
Wygładzenie skóry
Odżywienie
Nawilżenie

clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram