Oczyszczenie i przywrócenie równowagi skórze + działanie ochronne

Geneo Detox

Geneo to wyjątkowa platforma marki Pollogen, która wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, umożliwia  uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczanie martwego naskórka, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie  skóry od wewnątrz. Ispiracją do stworzenia Geneo były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Geneo to stosunkowo krótki, a jednocześnie niepowtarzalnie efektywny zabieg zapewniający niesamowite odżywienie, natychmiastowe dotlenienie i odmłodzenie skóry.

czas zabiegu

30-60 minut

cennik
  • 1 zabieg 350 zł
  • seria 4 zabiegów1200 zł
więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć
Geneo to kompleksowa pielęgnacja, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz 3 w 1. Podczas zabiegu wykorzystujemy wyjątkowej formuły kapsułki, wzbogacone w składniki odżywcze oraz żele bazowe, umożliwiając tym samym dopasowanie zabiegów do konkretnego rodzaju skóry i konkretnych jej potrzeb. Efekt wzmacniający zapewnia specjalne odżywcze serum.
Przeciwskazania
Aktywna opryszczka
Przerwana ciągłość skóry
Choroby nowotworowe
Choroby wirusowe, grzybicze i bakteryjne
Aktywny trądzik
Trądzik różowaty
Zaburzenia krążenia
Egzema, wysypka, obrzęk

Geneo Detox to wzmocnienie bariery ochronnej skóry przy jednoczesnym zabezpieczeniu przeciwko działaniu wolnych rodników, toksyn i innych szkodliwych czynników środowiskowych. Składniki aktywne zawarte w serum chronią skórę przed szkodliwym działaniem środowiska i toksyn. Zabieg napina i rozjaśnia, zapewniając efekt równowagi, odświeżenia i odmłodzenia.

Zanieczyszczenie powietrza to jeden z wielu powodów, dla których ważne jest oczyszczenie skóry. Jednym ze składników aktywnych Geneo Detox to glukonian miedzi, który oczyszcza, odświeża skórę, działa przeciwzapalnie, łagodzi reakcje alergiczne i bierze udział w syntezie kolagenu i regeneracji skóry. Kolejnym istotnym składnikiem jest zielona herbata o silnych właściwościach przeciwutleniających i przeciwzapalnych, która - co już udowodniono - naprawia fotouszkodzenia spowodowane promieniowaniem UV.

Zabieg z wykorzystaniem kapsułki Geneo dopełnia serum usuwające toksyny z silnie nawilżającym olejem marula, łagodzącym podrażnienia, wyciągiem z koralowca, działającym antybakteryjnie, wyciągiem ze skrzypu polnego, a także kompleksem olejów i składników łagodzących.

Wskazania
Zaburzona bariera hydrolipidowa
Sucha skóra, wymagająca nawilżenia i odżywienia
Szara, pozbawiona blasku skóra
Nadmierna praca gruczołów łojowych
Podrażniona lub nadreaktywna skóra
efekty
Detoksykacja skóry
Głębokie nawilżenie i dotlenienie
Zdrowsza, promienna skóra
Odżywienie
Odbudowa bariery hydrolipidowej skóry
Zmniejszenie wydzielania sebum
 Zdrowa, wygładzona, ukojona skóra
clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram