strefa mężczyzny

Klasyczne oczyszczanie twarzy

czysta, odświeżona I odnowiona skóra

Klasyczne oczyszczanie twarzy z wykorzystaniem produktów aloesowych

Klasyczne oczyszczanie twarzy - oczyszczenie i odświeżenie skóry z różnego rodzaju zaskórników, grudek, krostek, prosaków za pomocą peelingu kawitacyjnego i oczyszczania manualnego. Zabieg oczyszczania wykonywany jest na preparatach zawierających czysty aloes, przez co skóra jest jeszcze lepiej oczyszczona i nawilżona, a także pełna blasku.

czas zabiegu

90 minut

cennik
  • Zabieg280 zł
więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć

Tłusta skóra jest wyjątkowo trudna do pielęgnacji. Z jednej strony bowiem wymaga dogłębnego oczyszczania, a z drugiej – regularnego nawilżania lekkimi środkami pielęgnacyjnymi. Niestety często bywa za bardzo przesuszana przez zbyt inwazyjne preparaty, przez co wydziela 2 razy więcej sebum, niż normalnie, jeszcze bardziej pogłębiając istniejący problem. Odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa i dieta w dużym stopniu niweluje pojawianie się wyprysków. Produkty, które nie służą skórze przetłuszczającej i trądzikowej to często cukier, żywność przetworzona, mleko –nabiał i alkohol. Warto spróbować odstawić – lub mocno ograniczyć – wspomniane produkty na 2-3 miesiące, aby zobaczyć pierwsze widoczne efekty na swojej skórze.

Przeciwskazania
Aktywna opryszczka
Stany alergiczne
Ciąża, okres laktacji
Choroby nowotworowe
Choroby wirusowe, grzybicze i bakteryjne
Ostre stany zapalne skóry
Trądzik różowaty
Nadżerki

Oczyszczanie twarzy to zabieg dla wszystkich, którzy mają problem z powstawaniem zaskórników, niechcianych wykwitów, grudek, krostek, prosaków. Usuwa nadmiar sebum, oczyszcza pory skórne.

Zabieg rozpoczyna się od umycia/ demakijażu twarzy, kolejnym krokiem jest zastosowanie peelingu enzymatycznego lub kawitacyjnego, zakończone nałożeniem maski rozpulchniającej (na około 15-20 minut). Na tak przygotowanej skórze, kosmetolog przeprowadza manualne oczyszczanie twarzy, które kończy zastosowaniem prądów Darsonval’a (działanie łagodzące, bakteriobójcze, gojące). Na oczyszczoną i zdezynfekowaną skórę zostaje położona wyciszająca maska algowa, na około 20min, celem zmniejszenia zaczerwienienia, złagodzenia podrażnień i nawilżenia.

Zabieg oczyszczania wykonywany jest na preparatach zawierających czysty aloes, przez co skóra jest jeszcze lepiej oczyszczona i dogłębnie nawilżona, a także pełna blasku.

Wskazania
Zanieczyszczenia skórne (wypryski, krosty, grudki, prosaki)
Oczyszczenie porów
Przetłuszczająca i szorstka skóra
efekty
Czysta skóra bez krostek, grudek, zaskórników
Odblokowanie ujść gruczołów łojowych
Znormalizowanie pracy gruczołów łojowych
Wygładzenie skóry, nadanie jej blasku
Lepsze wchłanianie substancji aktywnych
clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram