strefa mężczyzny
Zabiegi na ciało

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen

odmłodzenie i rewitalizacja skóry

Dermapen 4

DERMAPEN™️ to innowacyjny zabieg, który dzięki systemowi pulsujących igieł umożliwia transport substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej oraz zapewnia nieprawdopodobną stymulację fibroblastów. Spowodowane mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Zabieg jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry  dzięki opatentowanej nowoczesnej technologii pulsujących igieł DERMAPEN™️. Zabieg jest wykonywany pod pełną kontrolę, dzięki precyzyjnemu dobraniu głębokości iniekcji ( w zakresie 0,2mm do 3mm) 

czas zabiegu

45-120 minut

cennik
  • W zależności od obszaru i problemu400-1000 zł
więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć
Bezpieczeństwo: Wymienne, jednorazowe kartridże wyposażone są w 16 molibdenowych igieł o grubości 33G. Igły nie zawierają chromu i niklu dzięki czemu zabieg będzie bezpieczny również u osób uczulonych na te metale. Molibden uznawany jest za najbardziej zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych. Dzięki jego zastosowaniu igły w urządzeniu DERMAPEN™️ są niezwykle cienkie i wytrzymałe co znacznie poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu.
Przeciwskazania
Ciążą i karmienie piersią
Nowotwory, chemioterapia, radioterapia
Aktywna opryszczka
Nieuregulowana cukrzyca
Choroby wirusowe, grzybicze i bakteryjne
Aktywny trądzik
Trądzik różowaty
Przyjmowanie leków rozrzedzających krew
Skłonność do powstawania bliznowców
Stan podgorączkowy, przeziębienie
Kuracja kortykosteroidami
Stosowanie kuracji retinoidami

DERMAPEN™️ pozwala na walkę z oznakami fotostarzenia, wiotką skórą pozbawioną witalności, skórą skłonną do trądziku i bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, rozstępami i łysieniem. DERMAPEN™️  jest narzędziem do zadań specjalnych, dzięki mnogości wskazań terapeutycznych i wyjątkowym efektom.

Zabieg DERMAPEN™️  powoduje zdecydowane spłycenie zmarszczek, pogrubia skórę oraz naturalnie stymuluje produkcję kolagenu. Ponadto zmniejszenie widoczności porów, redukcja widoczności rozstępów czy blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych.

Wskazania
Brak elastyczności i jędrności skóry
Zmarszczki
Blizny potrądzikowe 
Rozszerzone pory skóry 
Przebarwienia
Szara, szorstka skóra
Rozstępy, blizny
efekty
Poprawa elastyczności i jędrności skóry
Spłycenie zmarszczek, blizn, zmian potrądzikowych
Zmniejszenie widoczności porów
Wygładzenie i rozświetlenie skóry
Pogrubienie skóry
Zmniejszenie widoczności rozstępów
Pobudzenie proceców przebudowy skóry 
clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram