redukcja niedoskonałości

SELVERT THERMAL – Regeneracja Absolutna

Odnowa i odbudowa skóry dzięki wyjątkowemu białku ze śluzu ślimaka

LRA - Regeneracja Absolutna

Zabieg, który zapewnia głębokie działanie regenerujące i odnawiające skórze dojrzałej lub narażonej na zewnętrzne agresje, dzięki unikalnym składnikom ProRenew Complex oraz białku śluzu ślimaka. Zabieg ten powoduje zwiększenie regeneracji skóry o 20% w ciągu zaledwie 4 dni.

czas zabiegu

60 minut

cennik
  • Wersja I350 zł
  • Wersja II400 zł
  • Wersja III510 zł
więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć
Śluz ślimaka jest bogaty m.in. w allantoinę, kolagen i elastynę, witaminy A, C, E, kwas glikolowy, naturalne antybiotyki i mukopolisacharydy, które w połączeniu z kolagenem i elastyną nadają skórze odpowiednią elastyczność. Śluz ślimaka pomaga także w leczeniu trądziku młodzieńczego i różowatego.
Przeciwskazania
Aktywna opryszczka
Uczulenie na składniki zabiegu

Rewolucyjna linia, wnikliwie i naturalnie odnawia dojrzałą i wymagającą skórę. Naprawia i broni przed szkodliwymi substancjami zewnętrznymi. To, program, który pomaga odzyskać naturalną ochronę i regenerację. Zawarty  innowacyjny kompleks ProRenew przyspiesza regenerację skóry, zagęszcza naskórka oraz zwiększa ochronę płaszcza hydrolipidowego. Efektem zabiegu jest nasilenie syntezy kolagenu i elastyny oraz unormowanie procesu naskórkowania, co redukuje widoczność zmarszczek i przywraca starzejącej się skórze gładkość, elastyczność i blask.

Regeneration ABSOLUE to zabieg przeznaczony dla skór, wrażliwych, zniszczonych, podrażnionych, które regenerują się wolniej lub przeszły wszelkie zabiegi medycyny estetycznej.

Wskazania
Podrażnienia, zaczerwienienia
Uszkodzona/naruszona bariera hydrolipidowa
Skóra szara, zmęczona
Po zabiegach naruszających ciągłość skóry (celem przyspieszenia procesu gojenia)
Zmiany trądzikowe
efekty
Silna regeneracja i odnowa skóry
Odmłodzenie (wzmocnienie struktury włókien kolagenowych i elastyny)
Redukcja stanów zapalnych i zaczerwienienia skóry
Wygładzenie struktury skóry
Silne nawilżenie, odbudowa warstwy hydrolipidowej
clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram