strefa mężczyzny

SELVERT THERMAL – Splendor

INTENSYWNE NAWILŻENIE I UJĘDRNIENIE SKÓRY

Splendour

Niezwykła linia przeciwstarzeniowa. Zagęszczenie, wygładzenie i nawilżenie skóry dzięki innowacyjnej formule łączącej w sobie synergię dwóch kosmetycznych składników aktywnych kwasu hialuronowego oraz niacynamidu (witamina B3). W trakcie trwania zabiegu wykonywany jest dodatkowo masaż Subarashi z użyciem białych kamieni jadeitowych Gua Sha.

czas zabiegu

90 minut

cennik
  • Splendour 700 zł
więcej
Rezerwuj online
warto wiedzieć
Zawarty w zabiegu PrimalHyal Gold to przełomowy i wielofunkcyjny ultrawypełniacz. Pochodna kwasu hialuronowego, która dzięki rozpuszczalności w tłuszczach dociera do najgłębszych warstw skóry. To pierwszy kosmetyczny składnik aktywny wykazujący właściwości porównywalne z wypełniaczami skórnymi. Daje szybkie i widoczne efekty w ciągu 1-6 godzin. W średnim i długim okresie zmniejsza również głębokie zmarszczki wokół nosa i ust. Potrafi zatrzymać duże ilości wody w skórze właściwej. Poprawia właściwości biomechaniczne skóry.
Przeciwskazania
Aktywna opryszczka
Choroby wirusowe, grzybicze i bakteryjne

Intensywny zabieg bogaty w kwas hialuronowy o różnej masie cząsteczkowej i witaminę B3, przeznaczony do kuracji najbardziej zniszczonej, wiotkiej i poluźnionej skóry. Działa nawadniająco, błonotwórczo i ochronnie na skórę. Wypełnia i wygładza zmarszczki, regeneruje i silnie ujędrnia.

Nowa generacja kwasu hialuronowego PrimalHyal Gold to pierwsza baza olejowa kompatybilna z kwasem hialuronowym(LMW). Przełomowy i wielofunkcyjny składnik aktywny, który dzięki rozpuszczalności w tłuszczach penetruje do najgłębszych warstw skóry- skóry właściwej.

Skuteczność zabiegu dodatkowo podbija niacynamid – wielofunkcyjny składnik aktywny o szerokim działaniu przeciwstarzeniowym, antyoksydacyjnym i depigmentującym. Wzmacnia funkcje barierowe skóry oraz kumuluje i zachowuje naturalne nawilżenie. Poprawia wygląd skóry z trądzikiem różowatym i zmniejsza podrażnienie.

Dodatkowym atutem zabiegu jest wykonywany przez kosmetologa masaż Subarashi z użyciem białych kamieni jadeitowych Gua Sha. Masaż ten pomaga poprawić krążenie i zapewnia drenaż limfy. Poprzez uwalnianie napięcia w tkankach działa odmładzająco. Rytuał ten łączy efekty umiejętności manualnych z siłą i energia jadeitu. Nie tylko poprawia wygląd skóry, ale także zapewnia jej równowagę, dobre samopoczucie i harmonię.

Wskazania
Skóra sucha, szorstka, odwodniona
Brak elastyczności, jędrności
Szara skóra pozbawiona blasku
Skóra z oznakami starzenia, zmarszczki
Przebarwienia
efekty
Zwiększenie i zachowanie poziomu wody w różnych warstwach skóry
Naturalne i szybkie nawodnienie na długi czas
Zwiększenie gęstości skóry i jej wygładzenie
Poprawa elastyczności i zredukowanie szorstkości
Wypełnienie zmarszczek od środka
Rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry
Ogólne zwalczanie starzenia się skóry
clockmenuarrow-leftarrow-rightcheckmark-circlecross-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram