Blog

Jakie efekty daje połączenie masażu Kobido i fali radiowej Alma SpaDeep?

Coraz więcej osób poszukuje rozwiązań, które pozwalają na cieszenie się młodym wyglądem i zdrowiem skóry. Połączenie masażu Kobido z falą radiową Alma SpaDeep to jedno z tych rozwiązań, które zdobywa coraz większą popularność wśród osób pragnących odmłodzić swoją skórę i poprawić jej kondycję. W jakim celu można zastosować wspomniany zabieg?

Dlaczego warto wykonać masaż Kobido z falą Alma SpaDeep?

Masaż Kobido to japońska technika masażu twarzy, która ma na celu odmłodzenie skóry, poprawienie jej jędrności oraz redukcję zmarszczek. Pozytywnie wpływa na wygląd skóry i całego organizmu, niwelując napięcia, obrzęki, a także zmniejsza widoczność starzenia się skóry. Z kolei fala radiowa Alma SpaDeep to metoda działająca na głębokie warstwy skóry, która stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna. Połączenie masażu Kobido z falą radiową spotęguje efekt liftingu i wygładzenia skóry. Masaż Kobido w Poznaniu można wykonać m.in. w Archipelagu Piękna.

Masaż Kobido połączony z falą radiową Alma SpaDeep może być odpowiedni dla osób, które chcą poprawić kondycję swojej skóry, zredukować zmarszczki oraz odmłodzić wygląd twarzy. Przed przystąpieniem do zabiegu należy skonsultować się z kosmetologiem, który oceni kondycję skóry oraz to czy dany zabieg jest odpowiedni dla danej osoby.

Jak przebiega masaż Kobido w duecie z falą radiową Alma SpaDeep?

Proces masażu Kobido połączonego z falą radiową Alma SpaDeep składa się z kilku etapów. Przed przystąpieniem do masażu kosmetolog wykonuje demakijaż. Następnie przystępuje do wykonania masażu Kobido, który składa się z masażu tkanek głębokich, części relaksacyjnej, drenującej, liftingującej oraz części energetyzującej.

Po zakończeniu masażu jest czas na użycie fali radiowej. W związku z tym na skórę twarzy nakładany jest żel, który ułatwia przewodzenie fali radiowej. Następnie przy użyciu specjalnej głowicy wykonuje się zabieg, trwający około 30 minut. Fala radiowa Alma SpaDeep dociera do głębokich warstw skóry, stymulując produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki temu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Po zakończeniu zabiegu kosmetolog nakłada na twarz odpowiednie preparaty pielęgnacyjne, które mają na celu nawilżenie oraz regenerację skóry.

Archipelag Piękna

ul. Przygraniczna 4
60-457 Poznań

+48 660 615 020
kontakt@archipelagpiekna.pl

spokój i harmonia
kameralne warunki
wyjątkowe miejsce
w otoczeniu natury
menuarrow-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram