Blog

Co wyróżnia oryginalny Dermapen spośród innych urządzeń wykorzystywanych do mezoterapii mikroigłowej?

Czy słyszałeś kiedykolwiek o opatentowanej technologii pulsujących igieł Dermapen i o efektach mezoterapii mikroigłowej, które można dzięki niej uzyskać? Nie bez powodu cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających nasze Day SPA. Oryginalny Dermapen wyróżnia się pośród innych urządzeń wykorzystywanych do opisywanego zabiegu. Co dokładnie mamy na myśli? Jakie są jego cechy charakterystyczne? Sprawdź to!

Dlaczego Dermapen cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających nasze Day SPA?

Wyjątkowość urządzenia Dermapen tkwi przede wszystkim w igłach, które są w nim używane. Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł Dermapen jest skuteczniejszy i bezpieczniejszy niż wykorzystywane dotychczas metody mikronakłuwania skóry. W związku z tym wyróżnia się na tle innych urządzeń przeznaczonych do mezoterapii mikroigłowej.

Kiedy głębokość iniekcji jest precyzyjnie dobrana, zachowywana jest pełna kontrola realizowanego zabiegu. W przypadku urządzenia Dermapen głębokość iniekcji mieści się w zakresie od 0,2 mm do 3 mm. Kluczowe w kontekście jego wyjątkowości jest również to, że stosowane w nim igły są szczególnie cienkie i bardzo wytrzymałe, co znacznie poprawia komfort pacjenta poddawanego zabiegowi.

Jakie są efekty mezoterapii mikroigłowej Dermapen?

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen umożliwia poprawę elastyczności i jędrności skóry. Co więcej, dzięki niej spłycane są zmarszczki, blizny i zmiany potrądzikowe. Zabieg ten pozwala również na zmniejszenie widoczności porów, wygładzenie i rozświetlenie skóry, a nawet na jej pogrubienie. Mezoterapia mikroigłowa Dermapen to również metoda walki z rozstępami. Za jej pomocą pobudzane są procesy przebudowy skóry, dzięki czemu zyskuje ona świeżość i piękny wygląd.

Archipelag Piękna

ul. Przygraniczna 4
60-457 Poznań

+48 660 615 020
kontakt@archipelagpiekna.pl

spokój i harmonia
kameralne warunki
wyjątkowe miejsce
w otoczeniu natury
menuarrow-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram