Blog

Czym jest GENEO?

Detoks GENEO to specjalistyczny zabieg kosmetyczny, który ma na celu oczyszczenie, nawilżenie i odmłodzenie skóry twarzy. Zabieg ten staje się coraz bardziej popularny w Polsce ze względu na jego zdolność do przynoszenia wielu korzyści podczas jednego zabiegu dla skóry. Jedną z głównych korzyści, jakie osiągamy podczas zabiegu, to głębokie dotlenienie oraz detoksykacja skóry, a także poprawa ogólnego wyglądu skóry. Detoks GENEO może być zastosowany u osób z nawet najbardziej wrażliwą skórą (kobiety w trakcie ciąży, skóra skłonna do alergii), co czyni go zabiegiem bardzo uniwersalnym.

Korzyści płynące z detoksu GENEO

Dalsze zalety detoksu GENEO zmniejszenie widoczności zmarszczek, poprawa kolorytu skóry i zmniejszenie porów. Może również pomóc przywrócić elastyczność i jędrność skóry, a także zmniejszyć oznaki starzenia. Za pomocą regularnych zabiegów GENEO przeprowadzanych w Poznaniu, w naszym Day SPA, te korzyści mogą zostać utrzymane w czasie.

Jak działa detoks GENEO?

Pierwszym etapem zabiegu jest złuszczenie martwego naskórka. Przy użyciu specjalnej kapsułki w połączeniu z głowicą urządzenia i nastawieniu indywidualnie dobranych do pacjenta parametrów uzyskujemy delikatny efekt peelingu. Następnie wykonywany jest masaż końcówką masującą z użyciem serum o odpowiednio dobranych składnikach aktywnych, które są przeznaczone do odżywienia i nawilżenia skóry.

Detoks GENEO to zabieg, który jest wykonywany w archipelagu PIĘKNA – w naszym poznańskim Day SPA. Zanim jednak zdecydujesz się na niego, dobrze, abyś najpierw skonsultował/skonsultowała się z naszym kosmetologiem i przeszedł/przeszła badanie skóry — wszystko po to, aby upewnić się, że detoks GENEO jest właśnie tym najbardziej odpowiednim dla Ciebie zabiegiem.

Archipelag Piękna

ul. Przygraniczna 4
60-457 Poznań

+48 660 615 020
kontakt@archipelagpiekna.pl

spokój i harmonia
kameralne warunki
wyjątkowe miejsce
w otoczeniu natury
menuarrow-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram