Blog

Dla kogo najlepiej się sprawdzi i jak wygląda zabieg kriolipolizy?

Jednym z zabiegów, które oferujemy w naszym Day SPA w Poznaniu, jest kriolipoliza wykonywana w celu trwałego usunięcia tkanki tłuszczowej. Sprawdź, na czym polega i jakie są wskazania do jej przeprowadzenia. Zapraszamy Cię do przeczytania dalszej części przygotowanego przez nas artykułu. Dowiedz się, czym w ogóle jest kriolipoliza i kto decyduje się na jej wykonanie.

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu kriolipolizy?

Głównym wskazaniem do przeprowadzenia kriolipolizy jest nadmierne nagromadzenie się tkanki tłuszczowej w takich partach ciała jak uda, pośladki, talia, plecy, biodra, ramiona, brzuch i podbródek. Na zabieg ten decydują się również te osoby, którym zależy na wyszczupleniu miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, której trudno się pozbyć za pomocą odpowiednich ćwiczeń i zbilansowanej diety. Wskazaniem do wykonania kriolipolizy jest też wyraźnie zauważalny cellulit wynikający z nadmiernego nagromadzenia się tkanki tłuszczowej w dolnej partii ciała.

Na czym polega i jakie efekty przynosi zabieg kriolipolizy?

Kriolipoliza przeprowadzana w Poznaniu, w naszym Day SPA, stanowi metodę kontrolowanego zamrażania komórek tłuszczowych. Celem jej przeprowadzenia jest trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej – w sposób nieinwazyjny i bezpieczny dla pacjenta. Efekty kriolipolizy są nie rzadko porównywane do rezultatów liposukcji chirurgicznej. Zabieg ten pozwala na zniszczenie miejscowo zlokalizowanych komórek tłuszczowych, które są trudne w likwidacji. Do jego głównych efektów należy wyszczuplenie i wymodelowania ciała oraz redukcja powstałego na ciele cellulitu. Redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu poddanym zabiegowi wynosi od 20 do 30%. Końcowy efekt możemy ocenić po 6 tygodniach od zabiegu i zależy od indywidualnych uwarunkowań pacjenta, a także od stosowania się do zaleceń pozabiegowych. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kriolipolizy, wykonywanej w naszym Day SPA w Poznaniu, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Archipelag Piękna

ul. Przygraniczna 4
60-457 Poznań

+48 660 615 020
kontakt@archipelagpiekna.pl

spokój i harmonia
kameralne warunki
wyjątkowe miejsce
w otoczeniu natury
menuarrow-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram