Blog

Jak można skutecznie ujędrnić ciało i wymodelować sylwetkę?

W dzisiejszym świecie utrzymanie odpowiedniej formy fizycznej i zadbanie o kształtną figurę staje się dla wielu osób nie lada wyzwaniem. Proces ten nierzadko wymaga cierpliwości, determinacji oraz ogromu dyscypliny. W tym artykule przyjrzymy się różnym zabiegom, które pomagają skutecznie ujędrnić ciało i wymodelować sylwetkę.

Jakie zabiegi wpływają na ujędrnienie ciała?

Masaż to jedna z najstarszych metod, która – poza regulacją napięcia mięśniowego, wpływa także na ujędrnienie ciała i poprawę sylwetki. Wykonywany przez profesjonalistów, potrafi pobudzić krążenie, przyspieszyć metabolizm oraz zmniejszyć cellulit. W Archipelagu Piękna masaż z użyciem bańki chińskiej jest wykonywany na partiach ud, pośladków oraz brzucha.

Podczas zabiegu wykorzystuje się energię fali akustycznej do stymulacji zwiotczałych tkanek. Skutkuje to rozbiciem i usunięciem komórek tłuszczowych, rozpuszczeniem zwapniałych fibroblastów, a także pobudzeniem produkcji kolagenu. Zabieg z wykorzystaniem fali uderzeniowej na cellulit w Poznaniu oferowany jest m.in. przez Archipelag Piękna. Korzystając z fali uderzeniowej na cellulit możemy ujędrnić ciało oraz poprawić wygląd skóry.

Jest to metoda, która służy do głębokiego ogrzewania tkanek za pomocą energii elektromagnetycznej. Pomaga to w redukcji adipocytów oraz kształtowaniu sylwetki, w tym ujędrnianiu brzucha. Znów wzrost produkcji kolagenu stymulowany przez fale radiowe o wysokiej częstotliwości sprawia, że skóra staje się gęstsza i elastyczniejsza.

Zwykle służy jako komplementarne uzupełnienie terapii. To specjalna technika masażu i manipulacji tkanek, która ma na celu poprawę przepływu limfy w organizmie, a tym samym zniwelowanie obrzęków i stymulację procesów metabolicznych. W efekcie pozwala zredukować widoczność cellulitu, jak również sprawić, że skóra stanie się bardziej jędrna.

Archipelag Piękna

ul. Przygraniczna 4
60-457 Poznań

+48 660 615 020
kontakt@archipelagpiekna.pl

spokój i harmonia
kameralne warunki
wyjątkowe miejsce
w otoczeniu natury
menuarrow-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram