Blog

Jakie efekty daje wykorzystanie technologii fal radiowych na twarz?

Jednym z zabiegów wykonywanych w naszym poznańskim Day SPA jest zabieg, w trakcie którego stosujemy nowoczesną technologię fal radiowych na twarz oraz inne części ciała Alma SPADEEP. Wykorzystujemy wówczas falę radiową unipolarną, która cechuje się bardzo wysoką częstotliwością (40,68 Mhz), falę radiową bipolarną, a także technologię mikoplazmy.

Możliwe rezultaty zastosowania technologii fal radiowych na twarz

Dzięki zastosowaniu fali radiowej na twarz oraz inne części ciała możliwe jest ujędrnienie, wymodelowanie, odmłodzenie skóry oraz zniwelowanie jej niedoskonałości strukturalnych. Zastosowanie fali radiowej na twarz wykonywane w Poznaniu, w naszym poznańskim Day SPA, przynosi rozmaite rezultaty, które u poszczególnych klientów mają nieco odmienne znaczenie. Do efektów takiego zabiegu należy:

Jakie są wskazania do zastosowania technologii fal radiowych na twarz Alma SPADEEP?

Jednym ze wskazań do przeprowadzenia zabiegu na twarz, podczas którego stosowane są fale radiowe, jest wiotkość skóry twarzy. Korzystają z niego również osoby chcące pozbyć się zmarszczek. Wykorzystanie technologii fal radiowych w kosmetologii estetycznej znajduje skuteczne zastosowanie nie tylko w obszarze pracy nad skórą twarzy. Dzięki niej możliwa jest eliminacja niedoskonałości w innych partiach ciała. Wskazaniem do jej zastosowania są więc również niechciane komórki tłuszczowe, blizny i rozstępy, cellulit oraz nierówności po liposukcji.

Archipelag Piękna

ul. Przygraniczna 4
60-457 Poznań

+48 660 615 020
kontakt@archipelagpiekna.pl

spokój i harmonia
kameralne warunki
wyjątkowe miejsce
w otoczeniu natury
menuarrow-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram