Blog

Przewlekłe przemęczenie? Masaż może być Twoim lekarstwem

Odpowiednio wykonany masaż oddziałuje na ludzki organizm w różnych jego obszarach, co przynosi niezwykle zadowalające korzyści dla osoby poddającej się wybranemu zabiegowi. Wpływa on na przykład na układ krwionośny i limfatyczny, układ oddechowy, układ pokarmowy, kondycję skóry, tkankę mięśniową, tkankę łączną, a także na układ nerwowy i – w konsekwencji – psychikę. Stanowi więc remedium na wyciszenie i ukojenie organizmu po stresującym dniu, czy tygodniu. Będzie także bardzo dobrym sprzymierzeńcem w walce z przewlekłym przemęczeniem.

Masaż relaksacyjny doprowadza do zwiększonego uwalniania endorfin i serotoniny, w wyniku czego człowiek staje się szczęśliwszy, bardziej rozluźniony i, co najważniejsze, mniej zmęczony. Szczególnie warty polecenia dla osób borykających się z opisywanym problemem jest masaż z odpowiednio dobranym olejkiem aromatycznym. Preferencje zapachowe to kwestia bardzo indywidualna, dlatego naszym Klientom oferujemy wybór spośród wielu bardzo różnych nut zapachowych. Aby faktycznie móc wejść w stan głębokiego relaksu, równie ważna jest odpowiednia przestrzeń i nastrój, w tym światło i muzyka. Nie bez powodu najczęściej decydujemy się na masaże w klimatycznych wnętrzach SPA, czy dedykowanych do tego salonów masażu, zamiast własnym domu. W ofercie archipelagu PIĘKNA znajdziesz również inne masaże poza wspomnianym już masażem:

Kompleksowy program terapeutyczny ANTYstres

Czy wiesz o tym, że w naszej ofercie, oprócz pojedynczo świadczonych usług, takich jak właśnie tradycyjny masaż tajski, masaż olejkami aromatycznymi, masaż ciepłym olejem kokosowym, masaż głowy, ramion i pleców, masaż stóp czy tajski masaż sportowy, znajdziesz również specjalnie dobrane pakiety zabiegów? Są to starannie przemyślane i skomponowane pakiety regeneracyjne, które pozwolą Tobie kompleksowo zatroszczyć się o siebie lub kogoś bliskiego. Do wyboru oddajemy 5 wieloetapowych kuracji, których skuteczność potęguje efekt synergii zastosowanych rozwiązań.

 Jedną z opcji, jest kompleksowy program terapeutyczny ANTYstres. Występuje on w trzech wariantach: Standard, Premium i Exclusive. Przykładowo – ostatni z wymienionych, zawiera: 4x japoński masaż twarzy Kobido, antystarzeniowo-odtruwający i rozświetlający skórę zabieg marki Selvert Thermal – Urban Response, głęboko relaksacyjny rytuał pielęgnacyjny na ciało, 2x tajski masaż nóg i refleksoterapia stóp oraz 2x masaż tajski olejkami aromatycznymi całego ciała.

Archipelag Piękna

ul. Przygraniczna 4
60-457 Poznań

+48 660 615 020
kontakt@archipelagpiekna.pl

spokój i harmonia
kameralne warunki
wyjątkowe miejsce
w otoczeniu natury
menuarrow-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram