Blog

Rodzaje masaży kosmetycznych i zdrowotnych

W naszym Day SPA wykonujemy wiele masaży kosmetycznych i leczniczych, które zapewniają niepowtarzalną okazję do relaksu i odmłodzenia. W naszej ofercie znajdują się masaże relaksacyjne, lecznicze, sportowe, a także masaże twarzy i ciała. Są one wykonywane przez wykwalifikowanych masażystów, którzy posiadają niezbędne umiejętności i doświadczenie.

Najpopularniejsze masaże wykonywane w archipelagu PIĘKNA

Jednym z popularniejszych masaży wykonywanych w archipelagu PIĘKNA jest masaż Kobido, czyli japoński masaż liftingujący twarzy i szyi. To masaż tkanek głębokich mięśni twarzy, dekoltu i karku. Polega także na stymulowaniu punktów akupresurowych, co poprawia krążenie krwi i wygląd skóry twarzy. Dużym zainteresowaniem cieszą się również masaże dla kobiet w ciąży oraz masaże antycellulitowe, a także masaże gorącymi kamieniami.

Masaż Kobido: japoński masaż liftingujący

Masaż Kobido to tradycyjny japoński masaż liftingujący twarzy i szyi, który pomaga poprawić napięcie skóry, zredukować zmarszczki i poprawić ogólny kontur twarzy. Podczas tego masażu na określone punkty na twarzy wywierany jest delikatny, ale jednocześnie stanowczy nacisk – w celu pobudzenia krążenia, zmniejszenia opuchlizny i relaksu. Masaż Kobido znany jest z tego, że pomaga zmniejszyć poziom stresu, poprawić samopoczucie i zwiększyć poziom energii. Korzystają z niego chętnie zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Masaż gorącymi kamieniami: relaksujący i odmładzający

Masażem relaksacyjnym przeprowadzanym w Poznaniu, w naszym SPA jest też masaż gorącymi kamieniami. Polega on na umieszczeniu na ciele rozgrzanych kamieni bazaltowych, co pomaga rozluźnić mięśnie, poprawić samopoczucie i zmniejszyć ogólne napięcie organizmu. Ciepło z kamieni wnika głęboko w mięśnie, przynosząc ulgę w bólu i napięciu. Masaż gorącymi kamieniami pomaga również zwiększyć krążenie w organizmie, dzięki czemu więcej tlenu i składników odżywczych dociera do komórek całego ciała.

Profesjonalny masaż prenatalny: bezpieczeństwo i pomoc dla przyszłych mam 
Ciąża to piękny czas w życiu każdej kobiety, jednak w tym okresie ciało kobiety dynamicznie się zmienia. Wzrost wagi i zmiany hormonalne potrafią być powodem nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak obrzęki kończyn, bóle kręgosłupa i mięśni. Masaż prenatalny, wykonany przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę pomoże je zniwelować, wprowadzając ciało i umysł przyszłej mamy w stan odprężenia. 

Archipelag Piękna

ul. Przygraniczna 4
60-457 Poznań

+48 660 615 020
kontakt@archipelagpiekna.pl

spokój i harmonia
kameralne warunki
wyjątkowe miejsce
w otoczeniu natury
menuarrow-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram