Blog

Czy fala uderzeniowa naprawdę pomaga pozbyć się cellulitu?

Choć zna go niemal każda kobieta, to nie zawsze wiadomo, jak sobie z nim poradzić. Cellulit, bo o nim mowa, to nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, która występuje razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Zmiany tego typu pojawiają się przede wszystkim wśród kobiet, znacznie rzadziej obserwowane są u mężczyzn. Istnieją metody, za pomocą których można zredukować cellulit. Za jedną z nich uznaje się terapię falą uderzeniową.

Jakie są efekty zabiegu z wykorzystaniem fali uderzeniowej?

Przeprowadzany w naszym Instytucie Piękna zabieg wykonywany z wykorzystaniem fali uderzeniowej gwarantuje celne uderzenie w punkt. Fala akustyczna oddziałuje na skórę, redukując cellulit, nawet cellulit zwłókniały III i IV stopnia oraz oporny tłuszcz. Przy czym niezbędne jest wykonanie serii takich zabiegów – od 6 do 10, w odstępie od 3 do 7 dni. W efekcie można liczyć na:

Wskazania i przeciwwskazania do terapii falą akustyczną

Zabieg z wykorzystaniem fali uderzeniowej na cellulit wykonywany w Poznaniu, w naszym Instytucie Piękna, jest przeprowadzany w szczególności u tych osób, u których pojawił się cellulit wodny i tłuszczowy. Wskazaniem do niego jest również wiotka skóra, zbyt duże nagromadzenie tkanki tłuszczowej oraz obrzęki kończyn.

Terapia falą uderzeniową, jakkolwiek skuteczna, nie jest jednak dla wszystkich. Bezwzględnymi przeciwwskazaniami do zastosowania aparatury są: poważne zaburzenia krążenia, choroby nowotworowe, okres ciąży i laktacji czy zakrzepowe zapalenie żył.

Wszystkie przeciwwskazania w sposób wyczerpujący zostały wymienione w odpowiedniej zakładce ofertowej na naszej stronie www. Jeśli poważnie myślisz o terapii falą akustyczną, koniecznie zapoznaj się z nimi lub umów do nas na darmową konsultację, na której omówimy Twoje potrzeby, doradzimy najbardziej odpowiednie rozwiązania i odpowiemy na wszystkie pytania bądź wątpliwości. 

Archipelag Piękna

ul. Przygraniczna 4
60-457 Poznań

+48 660 615 020
kontakt@archipelagpiekna.pl

spokój i harmonia
kameralne warunki
wyjątkowe miejsce
w otoczeniu natury
menuarrow-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram