Blog

Modelowanie sylwetki falą uderzeniową STORZ MEDICAL

Cellulit jest jednym z tych problemów natury estetycznej, z którymi panie borykają się najczęściej. U mężczyzn występuje bardzo rzadko, dlatego to właśnie przede wszystkim kobiety korzystają z usług naszego Day SPA mających na celu redukcję powstałej na ich ciele tzw. pomarańczowej skórki. W walce z cellulitem niezastąpiona okazuje się być fala uderzeniowa STORZ MEDICAL. Jest to urządzenie multifunkcyjne, gdyż podczas każdego zabiegu działamy równocześnie na szereg problemów, takich jak: wiotkość skóry, obrzęki, nadmiar tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu (I-III stopnia), dzięki czemu kompleksowo wymodelujemy sylwetkę.

Na czym polega terapia falą akustyczną?

Terapia falą akustyczną, będąca nieinwazyjną metodą leczenia cellulitu i zwiotczałej tkanki łącznej, przeprowadzana jest z zastosowaniem nowoczesnego urządzenia medycznego STORZ D-ACTOR®. Polega na stymulacji skóry za pomocą fali uderzeniowej, która powoduje wiele przemian w komórkach. W efekcie dochodzi do poprawy kondycji skóry. Zastosowanie fali w miejscu występowania cellulitu powoduje wprawienie w drgania komórek tkanki łącznej, dzięki czemu poprawiony zostaje przepływ krwi i limfy, co w rezultacie doprowadzi do ulepszenia metabolizmu komórek. Terapia falą akustyczną (modelowanie sylwetki – Poznań) zapewnia stymulację mikrokrążenia w okolicy tkanki łącznej i komórek tłuszczowych, przyspieszając jednocześnie powstawanie nowych naczyń krwionośnych.

Jakie są efekty modelowania sylwetki za pomocą fali uderzeniowej STORZ MEDICAL?

Opisywany zabieg pozwala przede wszystkim na redukcję cellulitu oraz na wygładzenie, ujędrnienie i uelastycznienie skóry. Zastosowanie fali akustycznej zmniejsza także objętość tkanki tłuszczowej, modelując tym samym sylwetkę odwiedzających nasze Day SPA Klientek. Do pozostałych efektów zabiegu zaliczyć można redukcję obrzęków i drenaż limfatyczny, stymulację i rozluźnienie mięśni, a także niwelowanie pojawiającego się w ich obszarze bólu. Na koniec, warto wspomnieć, że cellulit to nie tylko problem natury estetycznej, ale także stan chorobowy tkanki łącznej, w której, na skutek przewlekłego stanu zapalnego, doszło do zaburzeń w mikrokrążeniu (najczęściej z uwagi na wpływ środowiska zewnętrznego czy prowadzony styl życia). Dlatego decydując się na terapie antycellulitowe, powinniśmy mieć na uwadze, że nie tylko pracujemy na swój wygląd i lepsze samopoczucie, ale także – a może i przede wszystkim – na poprawę naszego zdrowia.

Archipelag Piękna

ul. Przygraniczna 4
60-457 Poznań

+48 660 615 020
kontakt@archipelagpiekna.pl

spokój i harmonia
kameralne warunki
wyjątkowe miejsce
w otoczeniu natury
menuarrow-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram